11-12 квітня відбувся благоустрій шкільних та пришкільних територій. Учні, вчителі та працівники школи активно долучилися до цієї справи! Кожен клас був закріплений за певною територією разом із своїм класним керівником.
![](/_nw/2/s21116832.jpg)
![](/_nw/2/s52937902.jpg)
Учнями 5-6 класів було упорядковано клумбу із зеленими насадженнями.
![](/_nw/2/s68994128.jpg)
Учнями 8-9 класів на чолі з вчителем історії Петренко В.П. та вчителем трудового навчання Вознюком Р.В. було упорядковано могилу розстріляним матері та дітям в роки Великої Вітчизняної війни.
![](/_nw/2/s53220209.jpg) |