22 вересня у школі проходив День партизанської слави. Вчителем історії та педагогом-організатором було проведено літературно – музичну композицію «Невмируще серце солдата». У бібліотеці учні школи мали змогу побачити виставку до Дня партизанської слави. Класними керівниками та класоводами школи проводилися виховні бесіди:
«Ніхто не забутий, ніщо не забуте »
«Дитинство опалене війною»
«Мужність партизанська»
![](/_nw/1/s52972324.jpg)
![](/_nw/1/s03286524.jpg)
Книжкова виставка "У тилу ворога"
|