День Збройних Сил України
6 грудня до Дня Збройних Сил України -у школі був проведений виховний захід на тему «Дорогою героїв» .У школі був оголошений конкурс малюнків присвячений тематиці патріотизму,у якому діти взяли активну участь. Серед хлопців була проведена міні-гра ,з метою перевірки їхньої мужності та завзятості ,а також розкриття перед ними основних рис характеру справжніх патріотів.
![](/_nw/2/s35682617.jpg)
![](/_nw/2/s14884776.jpg)
![](/_nw/2/s59028984.jpg)
![](/_nw/2/s02356905.jpg) |