![](http://kguta.ucoz.net/_nw/0/62901204.jpeg)
З метою вшанування пам’яті Героїв Крут 9 лютого проведено тематичні заходи пам’яті «Герої Крут – ніхто не забутий», уроки патріотичного виховання «Героїзм та мужність - поруч». Захід розпочався з хвилини мовчання за тими, хто в різні часи поклав своє життя на вівтар боротьби за свободу, незалежність та соборність України. Відтак, відбувся в історичний екскурс в події січня 1918 року та перегляд документального фільму «Небесна сотня. Десяток юних ангелів».
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/0/s06982387.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/0/s67814340.jpg) |