4 березня 2016 року в школі відбувся захід "Міс Весна-2016". На дворі весна вступила в свої права. Вона асоціюється з такими словами, як кохання, життя, краса. І не дивно, що саме в цю пору ми проводимо конкурс «Міс Весна-2016». Участь у конкурсі взяли 6 учасниць. Вони підготували незвичайний показ мод. Кутюр’є світу ламають голову над тим, як здивувати людей новими моделями. А ось нашим учасницям це вдалося. Конкурси пройшли весело. Свято закінчилось чаюванням, яке підготували хлопці.
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s04357737.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s37234211.jpg)
|