Прибрана ялиночка
Іграшками сяє.
Танці круг ялиночки,
Сміх дзвінкий лунає.
28 грудня в нашій школі пройшло новорічне свято. Діти в маскарадних костюмах водили хороводи, читали вірші,співали,грали в ігри та веселилися.
Зіпсувати свято планували Баба Яга, Кощій Безсмертний та Снігова Королева.Вони завірусували комп’ютер Діда Мороза і Снігуроньки.Зникли списки на подарунки і побажання дітей Діду Морозу. Але все закінчилось добре. Свято врятували діти, які піснями,веселощами прогнали злі сили.
![](/_nw/2/s84538738.jpg)
![](/_nw/2/s50863383.jpg)
![](/_nw/2/s99384337.jpg)
![](/_nw/2/s74112423.jpg)
|