З 14 по 18 грудня проходила фронтальна перевірка нашої школи. 15 грудня відбулися батьківські збори на яких було представлено звіт нашої школи перед громадкістю. Першою виступила голова атестаційної комісії Ващенко Н.П. з презентацією нашої школи на фоні інших шкіл району. Виступила директор школи Петренко В.П. з презентацією про роботу та досягнення наших учнів та вчителів. Також виступив сільський голова Чепель О.П. та голова батьківського комітету з промовою свого бачення роботи школи.
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s07482621.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s01195769.jpg) |