Свято Останнього дзвінка
Свято останнього дзвінка завітало до Курчицькогутянської ЗОШ І-ІІ ст. Квіти, посмішки,кольорові кульки...Це свято найбільше запам'ятається випускникам. Адже вони- головні на цій лінійці! Їх прийшли привітати друзі, вчителі, батьки. Тепер їх чекає незвідане майбутнє, яке манить.Зі святковим короваєм дітей випроводжали найдорожчі люди - їхні батьки. Нехай мрії збуваються!
![](/_nw/3/s36357747.jpg)
![](/_nw/3/s19707018.jpg)
![](/_nw/3/s93429248.jpg)
![](/_nw/3/s73112421.jpg)
![](/_nw/3/s57749993.jpg)
![](/_nw/3/s37140146.jpg)
|