3 28.03 по 01.04 у нашій школі проходив тиждень німецької та англійської мови. Тиждень розпочався з лінійки, на якій було оголошено план роботи. Цього дня відбувся конкурс на кращу стінгазету. Учні активно проявили свої творчі здібності, тому всі стінгазети були цікавими та актуальними. Перемогу здобули учні 6 класу. Крім того було проведено конкурс знавців німецької мови та та інтелектуальну гру "Брейн-ринг" на знання учнів англомовного матеріалу.
Серед учнів 5-7 класів було проведено конкурс віршів.
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s81958633.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s89290622.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s74071005.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s63340320.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s76566774.jpg)
|