15 грудня у школі відбулися вечорниці на Андрія.
Просимо всіх у нашу хату
Превелику, пребагату
Від зіниці до зіниці
Хай лунають вечорниці!
"Ой, Андрію, Андрію даруй нам надію!" - гучно лунало з вуст дівчат 9 класу, учасниць українських вечорниць на Андрія. Гостей зустріли короваєм. Дія відбувалась на сільському подвір'ї. Молодь співала українські народні пісні, танцювала, жартувала, відгадувала загадки. В кінці свята пригостили гостей смачними варениками.
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s00048077.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s88139092.jpg)
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/1/s12169716.jpg) |