Є люди, як свічки,- ![](http://kguta.ucoz.net/_nw/0/s17114042.jpg) Згоряють і відходять в небуття. Є люди, як зірки,- Горять і світять все життя Мовби крізь серпанок легендарності проступає до нас образ поетеси,образ ніжний і чистий.Інколи веселий,частіше- в задумі чи смутку. Кожним словом,променем думки,кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина,що ім'я її-Леся Українка.
![](http://kguta.ucoz.net/_nw/0/s48931130.jpg) 25 лютого в школі відбувся захід, присвячений вшануванню пам'яті видатної поетеси Лесі Українки ![](http://kguta.ucoz.net/_nw/0/s13541146.jpg) ![](http://kguta.ucoz.net/_nw/0/s66460826.jpg) |