Захід «Funny English» до тижня англійської мови
15 лютого було проведено захід «Funny English» до тижня англійської мови. Учні школи виконували цікаві завдання, грали в ігри, а також здійснили заочну екскурсію столицею Британії – Лондоном. Школярі кожного класу декламували вірші як англійських поетів, так і українських (перекладені іноземною мовою)
Захід завершився переглядом веселого англомовного мультику.
![](/_nw/2/s38678476.jpg)
![](/_nw/2/s12900777.jpg)
![](/_nw/2/s62462359.jpg) |